Smile Cleaning valmis teenusepaketid

Pikka aega soovite pöörduda puhastusettevõtte poole, kuid hind ja võõraste majas viibimine on segane ja murettekitav? Smile Cleaning leidis lahenduse – valmis teenusepaketid. Nendest räägime lähemalt selles artiklis.

Mis on valmis teenusepaketid ja milles on nende eelised?

Teenuste pakett on koristamise valdkonnas omamoodi „klubikaart“. Kui ostate kuu aega spordisaali klubikaardi, kehtib lihtne skeem: ostate kaardi üks kord ja lähete kuus teatud arv treeningule. Sama loogika kehtib ka koristamisel: ostad teenuste paketi ja kasutad spetsialistide teenuseid 1-4 korda kuus.
Paketidel on 2 olulist eelist:

  • Raha kokkuhoid. Paketi ostmine maksab teile vähem kui ühekordne teenusetellimus. Võrdleme: valmis Base cleaning pakett 50 m2 ruumi puhastamiseks igal nädalal maksab 160 €, standard puhastuse tellimine kord nädalas on aga kallim: 210,90 €. 50 € erinevus – märkimisväärne, kas pole?
  • Püsivus. Mõnel inimesel on keeruline harjuda sellega, et võõraid inimesi ilmub mitu korda kuus nende majja. Seetõttu võimaldasime teenusepaketi ostnud klientidel valida ainult 1 ja sama mitte muutuv spetsialistide meeskond. Nüüd võite olla kindel, et usaldusväärsed ja korralikud inimesed puhastavad teie korterit iga kord hoolikalt.

Уборка квартир после ремонта в Таллинне

Miks Smile Cleaning teenuste paketid?

Praegu on turul palju koristusettevõtteid, kuid Smile Cleaning ‘l on olemas see, mis muudab meid eriliseks:

  • me ei kasuta kloori ja selle ühendeid sisaldavaid puhastusvahendeid. Klientide tervis ja mugavus on meie jaoks esiteks seetõttu, et me oleme praktiliselt ainsad, kes probiootikumidega puhastusvahendeid kasutavad. Paljud meie kliendid on nende toodete erinevusest juba ammu aru saanud ja eelistavad nüüd puhastust probiootikumidega.
  • kõrged nõuded igale töötajale. Kuna meie ülesanne on külastada klientide kodusid, on meie jaoks oluline, et meie töötajad oleksid viisakad, kuna nad on meie ettevõtte nägu. Seetõttu valitakse iga kandidaat hoolikalt ja rangelt.
  • suur meeskond. Te ei pea muretsema, et koristamine ebaõnnestub või lükatakse edasi, meil olemas võimalus kiiresti leida asendajat töötajale, kes ei saanud mitmel põhjusel tööle tulla.
  • kindlustuse kättesaadavus. Kui põrandakatte, pehme mööbli polsterdus või midagi muu puhastamise ajal kahjustatakse, hüvitab meie firma selle kahjud kindlasti. Klientide usaldus pole meie jaoks tühi fraas.
Osta kinkekaart