Betoonpõranda süvapesu Bauhausis

Betoonpõrandate sügavpuhastus on marmorist, betoonpõrandast, PVC-st, plaadist või linoleumist valmistatud kõvade põrandakatete puhastamise protsess. See protsess viiakse läbi pöörlevate masinate ja muude spetsiaalsete seadmete abil. Põranda süvapesu eemaldab enne uue pealekandmist läbi imbunud mustuse, plekid ja vana kaitsekihi.Kui tegemist on kontorite, elu- ja äripindade, ladude ja ka nendega piirnevate territooriumide puhastamisega, võite julgelt ühendust võtta puhastusfirma “Smile Cleaning” professionaalidega.

 

Kuidas tellida betoonpõranda süvapuhastusteenust?

Selle teenuse hind on alates 2 €/m2. Muidugi oleneb kogumaksumus saasteastmest ja tööde mahust. Samas saab puhastusteenuseid kasutada kas ühekordselt, pöördudes nende poole äärmuslikes olukordades, kui on hädasti vaja professionaalset ruumide puhastamist. Või saab kasutada meie puhastusfirma teenuseid regulaarselt. Selline vajadus tekib juhtudel, kui ruumide koristamine on vajalik korrapäraselt. Puhastusteenuste oluline eelis on spetsiaalsete puhastusvahendite kasutamine.

Tuleb märkida, et vastupidiselt arvamusele, et koristamine on teenus ainult jõukatele inimestele, teevad meie ettevõtte töötajad tööd kõrgel tasemel ja üsna vastuvõetavate hindadega.

Ettevõte “Smile Cleaning” on end turul tõestanud oma ala professionaalina. Oleme töötanud juba mitu aastat ja meil on hea meel, et meid hinnatakse ja kliendid meie teenuste järele tagasi tulevad. Suhtume oma töösse vastutustundlikult ja teostame kohusetundlikult erineva keerukusega töid, olgu selleks siis standard koristus ühetoalises korteris või professionaalne betoonpõrandate puhastus sellises suuremahulises ehituspoodide võrgus nagu Bauhaus. Peaasi, et klient oleks lõpuks rahul.

Bauhaus on ettevõte, mis on spetsialiseerunud ehitus-, siseviimistlus- ja kodutehnika, suvilate ja aedade kaupade müügile. Meil on hea meel, et selline ettevõte on koristamise meile usaldanud ning soovime jagada oma koostöökogemust. See pood on väga mastaapne ja jaguneb erinevateks sektoriteks. Töötasime “Vannitoamaailma” sektoris. Tavaliselt domineerivad sellistel suurtel kaubanduspindadel plaaditud ja betoonpõrandad. Bauhaus pöördus meie poole abi saamiseks betoonpõranda puhastamisel. Põrand oli vaja pärast plaatide eemaldamist sellelt puhastada. Plaadipõrandakate eemaldati, põrandale jäid klaaskiud, plaadiliim, tolm, plaadijäägid jms. Meie ülesandeks oli betoonpõranda algne välimus taastada.

Kuidas toimub betoonpõranda sügavpuhastus?

Me lähenesime sellele ülesandele professionaalselt. Põranda süvapesu toimub spetsiaalsete seadmete ja kemikaalide abil. Suure hulga keeruliste saasteainete olemasolul pole mõtet sellist tööd iseseisvalt ette võtta. Loomulikult on parem pöörduda puhastusettevõtte poole, kelle spetsialistid võtavad iga põrandakatte puhastamise enda peale ja garanteerivad ületamatu tulemuse.

Meie spetsialistid viisid betoonpõranda sügavpuhastuse läbi spetsiaalsete võimsate seadmete abil mitmes etapis. Esiteks korjasime spetsiaalse võimsa tolmuimeja abil kokku kogu ülejäänud puru, prahi ja jämeda tolmu. Järgmiseks pesime pöördpesumasina ja spetsiaalse vahendi abil põrandakatte pealmise kihi. Järgmiseks kogusime skraberkuivati ​​abil selle vee-tolmu segu kokku. Vana katendi eemaldamise lõppedes pesti betoonsillutist põrandapesumasina abil. Edasi oleme teostanud põranda eritöötlust ja poleerimist. Pärast põhjalikku puhastamist paigaldasid meie spetsialistid kaitsekihi, mis tagab: katte niiskust tõrjuvad omadused; põhipinna kaitse kulumise, hõõrdumise eest; takistades tugeva mustuse tungimist põrandakonstruktsiooni. Just põranda süvapesu professionaalsete seadmetega aitab saavutada suurepäraseid tulemusi.

Milliseid tööriistu ja puhastusvahendeid kasutatakse?

Kasutasime professionaalseid puhastus- ja pesuvahendeid, professionaalseid võimsaid seadmeid, töötajate kogemusi ja professionaalsust ning tulime ülesandega suurepäraselt toime. Kõik tööks vajalikud tööriistad muretses veebipood Sitypro.com

Oleme Lasnamäe Bauhausile tänulikud meie vastu usaldamise eest. Meie õlgade taga on tuhandeid meetreid puhastatud ruume ning parklate ja ladude pestud betoonpindu, sajad tänulikud kliendid. Kogutud kogemused võimaldavad meil töid teha täpselt, professionaalselt ja tõhusalt.

Meie ettevõte pakub puhastust peale renoveerimist ja kolimist; kontorite koristamine; akende pesemine; diivanite, pehme mööbli ja vaipade puhastamine; lao- ja tööstusruumide koristamine; teenus põranda sügavpuhastuseks pärast erinevaid saasteaineid; betoonpõrandate ehitusjärgne puhastus ja palju muud.. Koristame ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad ja ruumid. Usalda professionaale, garanteerime kvaliteedi ja vastutame tulemuse eest! Tegutseme alati kiiresti. Teie tellimus töödeldakse väga kiiresti, misjärel saadetakse teie juurde spetsialistid, kes tänu oma väljatöötatud oskustele tulevad ülesandega toime võimalikult lühikese ajaga. Võite olla kindel, et jääte tulemusega rahule!

Sinu eest hoolitsedes,
Smile Cleaning!

Osta kinkekaart