Vaipade puhastus

Vaibad on hubane interjööri osa. Kuid see on asi, mis määrdub, kuid te ei saa seda pesumasinas pesta. Appi tuleb vaipade keemiline või ökopuhastus.

Keemilise puhastamiseks kasutatakse agressiivseid puhastusvahendeid, mis eemaldavad plekid ja mustuse hästi. Kuid üsna sageli on vaipade puhastamiseks kasutatav keemia kahjulik inimestele, keskkonnale, põhjustab allergiat ja seda on keelatud kasutada ruumides, kus on lapsi, rasedaid ja lemmikloomi.

Keemilise puhastuse ohutu alternatiiv on ökopuhastustooted. Keskkonnasõbralik vaipade puhastamine kõrvaldab reostuse ja hävitab enamiku baktereid. See võimaldab teil hoolitseda igasuguste põrandakatete eest. Sobib käsitsi kootud toodete, looduslike villavaipade ja siidvaipade jaoks.

Vaipade keemiline puhastus hind:

Vaipade puhastamise hind on alates 7 € ruutmeetri kohta.

Vaip alates 3 m2  alates 21€
Vaip alates 6 m2  alates 42€

 

Minimaalne maksumus on 50€.

Vormistage tellimus

Ainult parimad
spetsialistid

Kõik koristajad on rangelt valitud
ja läbinud täiendkoolituse.

Võtame vastu
tellimusi koheselt

Vastame teie päringule üllatavalt kiiresti!

Me garanteerime
100% kvaliteeti

Kui puhastuse kvaliteet
ei vasta teie ootustele, parandame kõik
vead või tagastame raha

Smile Cleaning pakub vaipade keemilise puhastusele alternatiivi – ökopuhastust. Seda tüüpi vaipade hoolduses kasutatakse kvaliteetseid puhastusvahendeid, mis ei põhjusta allergiat, on inimestele ja loomadele ohutud, s.o. saab kasutada eluruumides. Selline vaipade hooldus muudab selle heledamaks, ilma et see hunnikut kahjustaks. 

Smile Cleaning töötajad teostavad kodus vaipade ökopuhastust, kasutades täiustatud tehnikaid, mis võivad lühikese aja jooksul kõrvaldada isegi kangekaelsed vanad plekid. Kasutades parimat varustust ja kvaliteetseid vahendeid saasteainete eemaldamiseks, saab Smile Cleaning hõlpsalt hakkama ka kõige raskemate ülesannetega. 

Smile Cleaning spetsialistid tagavad ruumide puhtuse:

  • teevad kodus vaipade ökopuhastusteenuseid. Põrandakatte korrastamise aeg on 1 kuni 4 tundi.
  • puhastavad vaibatooted ohutute keskkonnavahenditega;
  • tagavad tehtud töö kvaliteeti ja soovitavad põrandakatete ökoloogilist puhastamist teha mitu korda aastas. Selline regulaarne hooldus nende eest säilitab pidevalt nende puhtuse ja värskuse.

* Vaiba keemilise puhastuse tellimisel palume esitada kõik andmed vaiba koostise kohta. Kui klient mingil põhjusel seda infot ei esitanud, ei vastuta spetsialistid vaiba kahjustamise korral.

Tellige vaipade ökopuhastust Tallinnas Smile Cleaning kaudu, osutame teenuseid soodsa hinnaga. Olles teinud saidil tellimuse, näete kohe töö maksumust.

Pindade töötlemine antiseptikuga

Antiseptik on alkoholipõhine lahendus patogeenide eemaldamiseks. Seda kasutatakse puhastamisel mitmel põhjusel:

  • kui kolisite korterisse, kus keegi varem elas;
  • kui teil on allergia;
  • kui kellelgi oli gripp;
  • pärast lemmiklooma surma.

Bakterite eemaldamiseks töödeldakse kõiki korteri kontaktpunkte antiseptikuga.

Arvutage kulu!
Täitke vorm ja me helistame teile tagasi!

Osta kinkekaart