Ettevõttest

Smile Cleaning ettevõte tekkis ideest – vabastada inimesi kurnavast koristamisest, majapidamistöödest, hoolitseda nende eest, võttes selle koormuse täie vastutusega enda kanda.

Meie klientide jaoks on selline ettevõte tõeline pääste, mis võimaldab teil hoida oma maja igas olukorras puhtana, hoida seda hubaselt ja harmooniliselt.

Me hoolime oma klientide tervisest ja mugavusest. Valime hoolikalt erinevat tüüpi puhastusvahendeid, kasutame tervisele ohutuid probiootikume. Meie teenuste loend sisaldab vaipade ja pehme mööbli ökopuhastust.

“Smile Cleaning ” toob klientidele naeratusi ja mugavust.

Professionaalne puhastus

Võtame kõige keerulisemaid ülesandeid, teostame regulaarset ja üldist elu- ja kontoripindade puhastust, korrastame pärast remonti asjad, peseme aknaid, puhastame vaipu ja pehmet mööblit.

Professionaalne puhastus hõlmab mitmeid tegevusi: tolmust vabanemine, põrandate, vannitubade (desinfitseerimisega), uste, köögimööbli ja suurte köögiseadmete puhastamine.

Meie klientideks on juriidilised ja eraisikud. Ettevõtete omanikud saavad tellida meie teenuseid kontorisse, hotelli, restorani või mis tahes äripinda.

Peate vaid märkima aadressi ja mugava aja, määrama ülesande ja tasuma tellimuse eest. Saadame teile usaldusväärse spetsialisti, tuletame teile meelde päev enne määratud aega. Spetsialist saabub määratud ajal ja koristab.

Miks tasub meilt tellida professionaalset puhastust?

Pakume kvaliteetseid puhastusteenuseid. Oleme parimad aknapesu firmadest Tallinnas. Meil on hea meel pakkuda teie jaoks  koristeenust kodus, suvilas, kontoris jne.

Meie eesmärgiks teha professionaalset puhastust kõigile kättesaadavaks, muutes selle rikaste privileegist tavaliseks. Lisaks loome töökohti oma tööd tundvatele ja armastavatele spetsialistidele.

Pakkudes professionaalset majade ja korterite puhastusteenust, muudame teie kodu mugavamaks ning elu madalate hindadega veidi lihtsamaks.

Teeme hoolika personali valiku ja koolitame oma töötajaid, mis tähendab, et iga meie spetsialist järgib puhastamisstandardeid ja töötab klientide ootuste tasemel.

Asume Tallinnas (Harjumaa, Eesti) ja tellida teenust saate veebis. Kõik on äärmiselt lihtne: klõpsake meie veebisaidil nuppu “Vormistage tellimus”, jätke oma kontaktandmed ja võtame teiega ühendust.

Arvutage kulu!
Täitke vorm ja me helistame teile tagasi!

Osta kinkekaart