MEIE TÖÖTAJAD

Oleme korduvalt öelnud, et meie ettevõtte teenuste kvaliteet sõltub suuresti töötajatest.
Smile Cleaning pöörab tähelepanu nii administraatorite pingutustele kui ka koristajate innukusele. Kui ülesanded on selgelt jaotatud ja töötajatele loodud mugavad tingimused, on see juba pool edust.

Smile Cleaning meeskond – noored spetsialistid erinevatest riikidest (Eesti ja Valgevene), kes soovivad oma ülesandeid arendada ja vastutustundlikult täita.

Lisaks vastutustundlikele koristajatele on meil olemas võimas meeskond spetsialiste Valgevenest, kes tegelevad meie saidiga ja teevad kõik oma klientide mugavuse huvides. SeoBY on noored spetsialistid , kes teavad täpselt, kuidas veebisaiti Internetis reklaamida ja selle kasutajasõbralikuks muuta.

Ljubov – sihtimise spetsialist . Tänu sellele punajuukselisele ilule optimeeriti tööd Facebookis. Ta tutvustas uusi ideid ja kontseptsioone reklaamikampaania edendamiseks Facebooki ja Instagrami kaudu.

Olga tegeleb SEO-reklaamimisega ja Natalya tegeleb Smile Cleaning saidi tehnilise toega.

Aleksey on töötaja, kes täidab vene- ja ingliskeelse versiooni kontekstipõhise reklaami funktsiooni. Aleksei teeb tihedat koostööd ka Eesti spetsialistidega.

Meie koristajad läbivad mitu koolitusetappi: alates pinnapuhastusmeetoditest ja lõpetades eri tüüpi pesemisvahenditega. Tänu personalijuhi Inna hästi organiseeritud süsteemile on meil kohusetundlikud töötajad ja suurepärased puhastustulemused.

Smile Cleaning on meie meeskonna kõigi linkide töö tulemus. Valime personali hoolikalt ja väärtustame iga töötajat.
Sellepärast tehakse kogu töö täpselt, tõhusalt ja õigeaegselt.

Rudolf Projekti juht
девушка, очки, клининг, клининг в Таллине
Puhastaja
девушка, клининговая компания, улыбка, свитер
Alexandra Puhastaja
девушка, женщина, клининг, клининг в Таллине, клининговая компания
Inna HR Manager
Natalya Saidi tugi
Olga Seo-spetsialist
Lyubov Sihtimisspetsialist (Facebook)
мужчина, клининг, клининг в Таллине, клининговая компания
Maksim Ida-Virumaa
Alexey kontekstuaalne reklaam
Osta kinkekaart