Betoonpõrandate pesemine

Ettevõte “Smile Cleaning” ei tegele koristamisega mitte ainult korterites, majades, kontorites, lasteaedades, vaid ka laopõrandate pesemisel, betoonpõrandate pesemisel korteriühistute parklas ning parklates kauplustes ja supermarketites. Neid on meie linnas üle tuhande. Puhastusettevõte teostab igasuguse keerukusega puhastust kogu Tallinna linnas ja selle lähiümbruses.

Betoonpindade omadused

 

Tänapäeval püütakse betoonkatet kasutada kõikjal: laos, parklas, garaažis ja isegi majade ja korterite sisemuses. Ja sellepärast:
Vastupidavus. Tänu oma koostisele on betoonpõrand kasutusel mitu aastakümmet.
Tugevus ja vastupidavus. Seda tüüpi pinna õigel paigaldamisel võivad sellel sõita veoautod, veoautod ja pidev autoliiklus ning pole vaja karta deformatsiooni ega põranda kahjustamist.
Hea veekindlus põhjavee vastu.
Keskkonnasõbralik: ei eralda kemikaale ja koosneb looduslikest komponentidest.
Tulekindel.

Loomulikult on sellel ka puudus. See on selle poorsus. Ükskõik kui hästi põrand valatakse betooniga, ei saa te poorset struktuuri vältida. Neisse pooridesse, mis on praktiliselt nähtamatud, satub mustust ja vedelikku. Selle tõttu kaotab betoonpind oma välimuse ja pinnale tekivad triibud. Kõik see võib varsti halvendada betoonaluse tarbijakvaliteeti ja halvendab loomulikult selle esteetilist välimust.Sellest probleemist on väga raske iseseisvalt vabaneda, kuna selleks on vaja mitte ainult spetsiaalseid puhastusvahendeid ja seadmeid, vaid ka kogemusi betoonkatte puhastamisel. Kui soovite oma betoonpõranda eluiga pikendada ja atraktiivsena hoida, pöörduge spetsialistide poole, kes on kogenud sellistes ülesannetes nagu betoonkatete puhastamine.

Meie spetsialistid saavad hõlpsasti toime igasuguse reostusega igas suuruses, territooriumil: ladu, parkla, garaaž ja nii edasi.
“Smile Cleaning” kasutab ainult parimaid ja ökoloogilisemaid tööstuslikke tolmuimejaid, põrandapuhastushiiri ja puhastusvahendeid igat tüüpi pindade puhastamiseks.
Sellised seadmed nagu puhastuskuivati ​​on mõeldud igat tüüpi põrandate puhastamiseks. See puhastab lamedad ja siledad pinnad. Seda tüüpi masinaid kasutatakse perioodiliseks tehniliseks puhastamiseks ja sügavpuhastamiseks.

Millised on puhastuskuivati ​​eelised käsitsi puhastusvahendite ees?

1) Põranda desinfitseerimine on pesuvahendiga puhastusvahendi kasutamisel palju parem kui käsitööriistade (mopp ja ämber) kasutamisel: puhastusseadmesse mahub kuni 4 trumlit koos harjadega, mis eemaldavad pindadelt kogu mustuse. Ka see masin on konstrueeritud nii, et kogu puhastamise ajal (pindala umbes 1000 ruutmeetrit) kasutab puhast vett, samas kui mopiga puhastamisel tehakse tööd sageli täielikult ilma vett vahetamata.

2) Puhastuskuivati ​​kasutamine säästab puhastusaega, mis tähendab, et teie objekt puhastatakse palju kiiremini ja hügieenilisemalt kui käsitsi puhastusvahendeid kasutades.
Vaatame betoonpindade puhastusprotsesside tüüpe.

 

Sõltuvalt vajadustest on betoonpindade põrandapuhastusmasinate abil 2 tüüpi puhastusprotsesse, mida teostab puhastusfirma “Smile Cleaning”:


1. Tehniline puhastus
2. Sügavpuhastus

 

Tehniline puhastus on betoonpõranda iganädalane puhastamine. See sisaldab: pindade tolmu eemaldamist spetsiaalsete tolmuimejate abil ja pesemist põrandapuhastusmasinate ja puhastusvahenditega, et eemaldada kogu kerge mustus.

 

Sügavpuhastuse korral on protseduur peaaegu sama, mis tehnilise puhastuse puhul, kuid “võitlus” käib juba tugeva reostusega:

  • tööstuslik tolmuimeja eemaldab betoonpõrandalt tolmu;
  • spetsiaalse keemilise lahuse kasutamine (miks just eriline? Meie ettevõttes teavad nad väga hästi, milliseid puhastusvahendeid kasutada, et mitte põrandakatet rikkuda) piirkondadele, mis on kõige rohkem saastunud. On väga oluline seda plekki “leotada”, oodata kemikaalide pinnale tungimist.
  • pärast seda ärge laske lahusel kuivada, põrand lastakse läbi puhastusvahendi: harja pöörleb pinna mehaaniliseks puhastamiseks madalatel kiirustel, viies seeläbi herned pooridesse, et mustus neist välja tõrjuda.
  • ja sellele järgnev (vajadusel korduvkasutatav) pesemine puhastusvahendiga. Nad eemaldavad kõik lisandid keemiliste jääkidega.
  • betoonkatte lõplik loputamine veega.

See protseduur (sügavpuhastus) viiakse läbi kahel juhul: kas vastavalt ajakavale – 1-2 korda aastas või vastavalt vajadusele.
Sageli ei tea meie kliendid isegi selle protseduuri vajalikkusest. Lõppude lõpuks teavad kõik, et betoon on vastupidav. Kuid isegi tema vajab tähelepanu. Ja kui nad pärast puhastamist näevad põranda täiesti teistsugust, originaalset värvi, jäävad nad tehtud tööd imetlema.

Siin on mõned näited betoonpõrandate pesemine maksumuse kohta:

Maht ruut/m: 200 m2 500 m2 1000 m2 1500 m2 2000 m2 2500 m2
Summa: alates 290€ alates 400€ alates 500€ alates 575€ alates 650€ alates 715€

Minimaalne maksumus on 290 €.
Hind ei sisalda käibemaksu

Vormistage tellimus

Portfell

Loe lähemalt

Loe lähemalt

Meie eelised

Kinkekaardid

Kinkige oma sõpradele, sugulastele või perele puhtust ja rõõmu!

Probiootikumid

Meie puhastusvahendid on keskkonnasõbralikud, hävitavad kahjulikke baktereid ja ei tekita allergiaid.

Valmis teenusepaketid

Neile, kes hindavad aega ja tahavad kokku hoida.

Arvutage kulu!
Täitke vorm ja me helistame teile tagasi!

Osta kinkekaart