Diivanite puhastus

Korterisse või majja diivanit ostes soovime alati, et see näeks võimalikult kaua hea välja ning oleks puhas ja värske, kuid paraku on see diivani korraliku hooldamiseta võimatu. Diivanite regulaarne puhastamine on palju odavam kui uue ostmine.

Aastate jooksul kulunud välimust on üsna keeruline taastada. Enamasti on majapidamises kasutatavad puhastusvahendid piisavalt õrnad ja eemaldavad keerukat mustust, kuid sageli jäävad pärast diivani puhastamist sellele plekid.

Mõelge kas see on teie aega ja rahalist kulu väärt, et kulutada energiat oma majapidamise koristamisele poevahenditega? Smile Cleaning on valmis teid aitama diivani ökopuhastusega.

Diivanite puhastus hind:

Mitte lahtikäidav diivan  al. 12€/koht
Lahtikäidav diivan  al. 16€/koht
Tool  al. 12€
Tugitool  al. 12€
Puff  al. 10€
Madrats, üks külg  al. 5€ /m2
Nahkmööbel  al. 5€ /m2

 

Minimaalne maksumus on 50 €.

Vormistage tellimus

Puhastamise ajal kasutavad spetsialistid probiootikume, mis takistavad viiruste paljunemist.

Diivani omal jõul puhastamine ei anna alati soovitud tulemust – kuna kangal on plekke, jäävad puhastamisest vanad laigud. Parim lahendus on pöörduda puhastusettevõtte poole.

Milleks on diivani puhastust vaja?

Meie vanad diivanid muutuvad aja jooksul tolmulestade pesitsuspaikadeks. Need on mikroskoopilised parasiidid, mis paljunevad kiiresti. Tavaliselt elavad tolmulestad pehme mööbli pinnal umbes 80 päeva.

Tolmulestad võivad ajapikku põhjustada tugevat allergiat. Lisaks tekitavad tolmulestad kogu elu jooksul tohutul hulgal väljaheiteid, mis on 200 korda suuremad nende enda kehakaalust.

 

Diivanite kuivpuhastus loob tolmulestadele ebasoodsa keskkonna ja aitab kaasa nende täielikule hävitamisele. Maja professionaalne puhastamine tagab mitte ainult eluaseme puhtuse ja hea välimuse, vaid aitab kaasa ka korteri elanike heaolule.

Isegi kõige parem koduperenaine ei suuda oma mööblit plekkide eest kaitsta – eriti kui pereliikmed on pidevalt majas või majas elavad lemmikloomad. Määrdunud kohad, pleekinud polstrivärv ja ebameeldiv lõhn loovad masendava pildi.

Meie ettevõte aitab puhastade teie diivanit keskkonnasõbralike toodete abil. Meie töötajad osutavad pehme mööbli ökopuhastusteenuseid, mis säästavad aega ega põhjusta täiendavaid ebamugavusi, mis on seotud kodus toimetamisega.

Diivanite ökopuhastuse puhul meie eksperdid:

 • eemaldavad mis tahes päritoluga uued ja vanad laigud
 • säästavad mööblit ebameeldivate lõhnade eest
 • teostavad antibakteriaalset puhastust
 • kasutavad ohutuid puhastusvahendeid
 • kasutavad kaasaegseid seadmeid.

Meie eeliseks on see, et kasutame puhastusvahendeid, mis sisaldavad elusaid baktereid – probiootikume. Kuidas nad töötavad? Probiootikumid loovad ebasoodsa keskkonna halbade bakterite paljunemiseks, võtavad neilt elu, vett, toitu ja territooriumi.

Kui probiootiline bakter sööb patogeeni, saab see paljuneda seni, kuni seal on mustust – tema „toitu“. Seetõttu on probiootikumid võimelised kogu mustuse hävitama, kahjustamata inimeste ega loomade tervist.

Meie ettevõte Smile Cleaning on ainus Eestis, mis kasutab mööbli puhastamiseks probiootikume.

Probiootikumidega puhastamise eelised:

 • inimese tervise jaoks täiesti ohutu koostis
 • keskkonnale kahjutu
 • keeruka mustuse õrn kõrvaldamine kahjustamata pindasid ja mööblit.

Ökopuhastusega diivanite puhul saavad ettevõtte spetsialistid: 

 • eemaldada diivanitest igat tüüpi plekid mis tahes päritoluga, nii uued kui ka vanad. Samuti plekid, mis on tekkinud pärast iseseisvat eemaldamist.
 • kaitsevad mööblit ebameeldivate lõhnade eest.
 • saavad hakkama diivanikanga reostusega.
 • viivad läbi mööbli antibakteriaalset töötlemise, mille käigus hävitatakse mikroobid ja tolmulestad.
 • kasutavad keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid.
 • kasutavad parimat varustust.

 


 

Keskmine puhastusaeg 2,5-4 tundi
Hind: 17 € tunnis

 

Tehtud tööd

Smile Cleaning kasutab oma töös ohutuid ja kvaliteetseid puhastusvahendeid. Keskkonnale, inimestele ja loomadele ohutute toodete kasutamine on tähtis erinevus diivanite keemilist puhastust pakkuvate ettevõtete vahel.

Ökopuhastus toimub kodus, mis säästab aega ega too kaasa täiendavaid ebamugavusi, mis on seotud mööbli vedamise või puudumisega. Saate vaid mõne tunni pärast oma lemmikdiivanit kasutada nii, nagu poleks kunagi midagi juhtunud. Uute tehnoloogiate abil valivad Smile Cleaning töötajad individuaalselt professionaalse puhastusvahendi, mis eemaldab plekid tõhusalt. Vastavalt reostustüübile ja sõltuvalt diivanipolstrist kantakse puhastamisel peale spetsiaalne keemiline koostis. Puhastustulemus ületab teie ootused. Olles teinud Tallinnas pehme mööbli ökoloogilise puhastuse tellimuse, saate kvaliteetse töö taskukohase hinnaga.

Kuidas tellida puhastamist?

Meie veebilehel tellimise protsess on lihtne ja ei võta palju aega. See sisaldab järgmisi elemente:

 • Jätke taotlus meie veebilehel (taotlus võiks sisaldada teie kontaktandmeid. See on vajalik, et saaksime hiljem ühendust võtta.);
 • Peale seda võtavad Smile Cleaning konsultandid Teiega esimesel võimalusel ühendust, et info üle täpsustada;
 • Kokkulepitud kuupäeval tulevad meie spetsialistid Teie juurde selleks, et kiiresti ja kvaliteetselt taastada Teie mööbli ilus välimus.

Peale diivanite, vaipade ja pehme mööbli puhastust, pakume ka kodukoristust, remondijärgne koristus, kontorite puhastust ja aknapesu.

Nende teenustele hindasid saate üle vaadata meie saidil.

Ainult parimad
spetsialistid

Kõik koristajad on rangelt valitud
ja läbinud täiendkoolituse

Võtame vastu
tellimusi koheselt

Tellimus võetakse veebilehel vastu paari minutiga
ja te näete kohe keemilise
puhastuse täishinda

Me garanteerime
100% kvaliteeti

Kui puhastuse kvaliteet
ei vasta teie ootustele, parandame me kõik
vead või tagastame raha

Pindade töötlemine antiseptikuga

Antiseptik on alkoholipõhine lahendus patogeenide eemaldamiseks. Seda kasutatakse puhastamiseks mitmel põhjusel:

 • kui kolisite korterisse, kus keegi varem elas;
 • kui teil on allergia;
 • kui kellelgi oli gripp;
 • pärast lemmiklooma surma.

Bakterite eemaldamiseks töödeldakse kõiki korteri kontaktpunkte antiseptikuga.

Arvutage kulu!
Täitke vorm ja me helistame teile tagasi!

Tagasiside

Leana Anderson

Märts, 2019

Meil puhastati vaipa. Paljude aastate jooksul on ta saanud määrdunuks ja inetuks. Meil on kodus koer, kes ajab pidevalt karva. Nad eemaldasid koerakarvad täielikult ja kaotasid laigud ära. Noh, hea et ei kuulanud abikaasat ega visanud vaipa välja. Mul on väga hea meel, et ma pöördusin just selle firma poole.

Vaata originaali

Berta Nurme

Märts, 2019

Puhastusega olen väga rahul! Ma tellisin tugitoolide istmete puhastamise, nad muutusid uueks! Sugulaste saabumise ajaks kavatsen tellida kõikide ruumide puhastamise.

Vaata originaali

Ingrid Kajak

Май, 2020

Tere, Galina! Suur-suur tänu sellele daamile, kes minu diivani puhtaks tegi. Kuivas ära ja super ilus- nagu uus jälle!

Teid kõiki tervitades ja tänades
Osta kinkekaart