Diivanite ja pehme mööbli ökopuhastus

Kõigi elamispindade kohustuslik komponent on pehme mööbel.Korterisse või majja mööblit ostes sooviks, et see meeldiks võimalikult kaua ja oleks puhas ja värske, kuid paraku on see pehme mööbli korraliku hooldamiseta võimatu.Diivanite regulaarne puhastamine on palju odavam kui uue ostmine. 

Ainuüksi aastate jooksul kaotatud puhtust on üsna keeruline taastada. Enamasti on majapidamises kasutatavad puhastusvahendid piisavalt õrnad ja eemaldavad keerukat mustust. Kuid sageli jäävad pärast pehme mööbli isepuhastumist sellele plekid. Mõelge, Kas see on seda väärt, et kulutada energiat ja raha oma majapidamise vahenditega iseseisvaks koristamiseks? Smile Cleaning on valmis aidata teid pehme mööbli ökopuhastuses.

Pehme mööbli ja diivanite ökopuhastuse hind:

Mitte lahtikäidav diivan  al. 12€/koht
Lahtikäidav diivan  al. 16€/koht
Tool  al. 12€
Tugitool  al. 12€
Puff  al. 10€
Madrats, üks külg  al. 5€ /m2
Nahkmööbel  al. 5€ /m2

 

МMinimaalne maksumus on 50 €.

Ostes korterisse pehme mööbli, loome koju mugavaid tingimusi, soojuse ja hubasuse. Aja jooksul mööbel määrdub ja kaotab oma atraktiivse välimuse. Diivani omal jõul puhastamine ei anna alati soovitud tulemust, kuna kangal on plekke, jäävad vanad laigud. Parim lahendus oleks pöörduda puhastusettevõtte poole.

Milleks diivani puhastust on vaja?

Meie vanad diivanid muutuvad aja jooksul tolmulestade kogunemispaikadeks. Need on mikroskoopilised parasiidid, mis paljunevad elutoas piisavalt kiiresti. Tavaliselt tolmulestad elavad pehme mööbli pinnal umbes 80 päeva.

Ohtu esindavad lesta elutähtsad toimed, põhjustades tugevat allergiat. Lisaks tekitavad puugid kogu elu jooksul tohutul hulgal väljaheiteid, mis on 200 korda suurem nende enda kehakaalust.

 

Diivanite kuivpuhastus loob puukidele ebamugava keskkonna, aitab kaasa nende täielikule likvideerimisele. Maja professionaalne puhastamine tagab mitte ainult eluaseme puhtuse ja esteetika, vaid aitab kaasa ka korteri elanike heaolule.

Isegi kõige parem koduperenaine ei suuda oma mööblit plekkide eest kaitsta, eriti kui pereliikmed on pidevalt majas, elavad lemmikloomad. Määrdunud kohad, pleekinud polstrivärv, ebameeldiv lõhn loovad masendava pildi.

Koduse diivani puhastamiseks keskkonnasõbralike toodete abil aitab meie ettevõte. Meie töötajad pakuvad kodus pehme mööbli ökopuhastusteenuseid, mis säästab aega ega põhjusta täiendavaid ebamugavusi, mis on seotud kodus toimetamise ja mööbli puudumisega.

Diivanite ökopuhastuse puhul meie eksperdid:

 • eemaldavad mis tahes päritoluga uued ja vanad laigud
 • säästavad mööblit ebameeldivate lõhnade eest
 • teostavad antibakteriaalset ravi
 • kasutavad kahjutuid puhastusvahendeid
 • kasutavad kaasaegseid seadmeid.

Meie eeliseks on töös puhastusvahendite kasutamine, mille hulka kuuluvad elusad bakterid – probiootikumid. Kuidas nad töötavad? Probiootikumid loovad negatiivse keskkonna “halbade” bakterite paljunemiseks, võtavad neilt elu, vett, toitu ja territooriumi.

Kui probiootiline bakter sööb patogeeni, on sellel jõudu paljuneda seni, kuni seal on mustust, tema „toitu“. Seetõttu on probiootikumid võimelised kogu mustuse hävitama, kahjustamata inimeste ega loomade tervist.

Meie ettevõte Smile Cleaning on praktiliselt ainus Eestis, mis kasutab mööbli puhastamiseks probiootikume.

Probiootikumidega puhastamise eelised:

 • inimese tervise jaoks täiesti ohutu koostis
 • keskkonnale kahjutu
 • keeruka mustuse õrn kõrvaldamine ilma pindade ja mööbli kahjustamata

Ökopuhastusega diivanite puhul saavad ettevõtte spetsialistid: 

 • eemaldada diivanitest igat tüüpi plekid: mis tahes päritoluga, nii uued kui ka vanad. Samuti plekid, mis on tekkinud pärast  iseseisvat eemaldamist.
 • säästavad mööblit ebameeldivate lõhnade eest.
 • saavad hakkama diivanikanga reostusega.
 • viivad läbi mööbli antibakteriaalset töötlemist, mille käigus hävitatakse mikroobid ja tolmulestad.
 • kasutavad keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid.
 • kasutavad parimat varustust.

 


 

Keskmine puhastusaeg 2,5-4 tundi
Hind: 17 € tunnis

 

Smile Cleaning kasutab oma töös pehme mööbli ökoloogiliseks puhastamiseks ohutuid ja kvaliteetseid puhastusvahendeid. Keskkonnale, inimestele ja loomadele ohutute toodete kasutamine on oluline erinevus diivanite keemilisest puhastusest.

Pehme mööbli ökopuhastus toimub kodus, mis säästab aega ega too kaasa täiendavaid ebamugavusi, mis on seotud kodus vedamise ja mööbli puudumisega.Saate vaid mõne tunni pärast oma lemmikdiivanit kasutada nii, nagu poleks midagi juhtunud.Uute tehnoloogiate abil valivad Smile Cleaning töötajad individuaalselt professionaalse puhastusvahendi, mis eemaldab plekid tõhusalt. Igal reostustüübil ja sõltuvalt diivanipolsterdist kantakse spetsiaalne keemiline koostis.Puhastustulemus ületab teie ootused. Olles teinud Tallinnas pehme mööbli ökoloogilise puhastuse tellimuse, saate kvaliteetse töö taskukohase hinnaga.

Kuidas tellida pehme mööbli puhastamist?

Meie veebilehel tellimise protsess on üsna lihtne ja ei võta palju aega. See sisaldab järgmisi elemente:

 • Jätke taotluse meie veebisaidilt (taotlus sisaldab teie kontaktandmeid. See on vajalik, et hiljem saaksime ühendust võtta);
 • Peale seda esimesel võimalusel Smile Cleaning konsultandid võtavad Teiega ühendust, et infot üle täpsustada;
 • Kokkulepitud kuupäeval meie spetsialistid tulevad Teie juurde selleks, et kiiresti ja kvaliteetselt tagastada Teie mööblile ilusa välimuse.

Peale diivanite, vaipade ja pehme mööbli puhastust, meie pakume ka kodukoristust, remondijärgse koristust, kontorite puhastust ja aknapesu.

Nende teenustele hindasid saate üle vaadata meie saidil.

Ainult parimad
spetsialistid

Kõik koristajad on rangelt valitud
ja läbinud täiendkoolituse ning me
jälgime, et Smile Cleaning – isse jäävad
ainult reitingu spetsialistid

Võtame vastu
tellimusi koheselt

Tellimus tehakse veebilehel paari minutiga
ja näete kohe puhastamise või keemilis
puhastuse täishinda

Me garanteerime
100% kvaliteeti

Kui professionaalse puhastuse kvaliteet
ei vasta teie ootustele me parandame kõik
vead või tagastame raha

Pindade töötlemine antiseptikuga

Antiseptik on alkoholipõhine lahendus patogeenide eemaldamiseks. Seda kasutatakse puhastamisel mitmel põhjusel:

 • kui kolisite korterisse, kus keegi varem elas;
 • kui teil on allergia;
 • kui kellelgi oli gripp;
 • pärast lemmiklooma surma.

Bakterite eemaldamiseks töödeldakse kõiki korteri kontaktpunkte antiseptikuga.

Arvutage kulu!
Täitke vorm ja me helistame teile tagasi!

Tagasiside

Leana Anderson

Märts, 2019

Meil puhastati vaiba. Paljude aastate jooksul on ta saanud määrdunuks ja inetuks. Veen on kodus olev koer, kes pidevalt ajab karva. Täielikult eemaldasid nad koerakarva ja laigud puhastati. Noh, hea et ei kuulanud abikaasat ega visanud vaiba välja. Mul on väga hea meel, et ma pöördusin just selle firma poole.

Vaata originaali

Berta Nurme

Märts, 2019

Puhastusega olen väga rahul! Ma tellisin tugitoolide istmete puhastamise, nad muutusid uueks! Sugulaste saabumise ajaks kavatsen tellida kõikide ruumide puhastamise.

Vaata originaali

Osta kinkekaart