Korterite, majade ja kontorite töötlemine antiseptikumiga

Tänapäevases maailmas tundub, et olukord läheb hullemaks iga päevaga. Seda põhjustab 21. sajandi viiruse – koroonaviiruse tekkimine ja kiire levik. Praeguseks hetkeks on sellest arvatavasti kõik kuulnud, meedias kajastatakse pandeemia tagajärgi lakkamatult.

Kahjuks kasvab nakatunute- ja surnute arv iga päevaga. Kõikide maailmariikide võimud on olukorra pärast mures ning üritavad viiruse levikut igal moel peatada. Viiruse leviku vastu kasutatakse palju keemilisi vahendeid ning seejuures tekib küsimus, et kas ka kõik pandeemia takistamise meetodid on meie tervisele ohutud?

2020 aasta veebruariks oli kõigile teada, et bakterid võivad kanduda inimeselt inimesele õhus levivate piiskade kaudu. Kuigi tundub loogiline, et inimesi vältides ei satu me viirusega kokku, siis pange tähele: köha või aevastamise korral elab viirus edasi ka läbi sülje osakeste. Seetõttu võivad viirused püsida pindadel mitmeid tunde.

Käsipuud, käepidemed, mööbel – kõik majapidamisesemed võivad muutuda potentsiaalseks viirusepesaks. Need on esemed millega tahes tahtmata palju inimesi igapäevaselt kokku puutub, ning kui üks nendest inimestest nakatub, ei saa koroonaviiruse puhangut vältida.

Kodumajapidamises kasutavate kemikaalide tootjad on seoses hiljutiste sündmustega hakanud pakkuma mitmesuguseid tooteid, mis ei ole kuigi head nahale, küüntele, juustele ja limaskestadele. Õhupuudusega ruumides võivad neid kasutades moodustuda ohtlikud aurud, mis on hingamisteedele ohtlikud. Ennast koroonaviiruse eest kaitstes ärge unustage, et kõik antiseptikumid ei pruugi head olla!

Lähiajal läbi viidud laborikatsete tulemused on näidanud, et probiootikumide kasutamine pindade puhastamisel on kordades tõhusam, kui ükskõik milline kemikaalide koostis. Kui probiootikumid on teatud kontsentratsioonis, takistavad need täielikult viiruse levikut ning lisaks on nad tervisele ja keskkonnale ohutud.

Puhastusvahendid, millega me Eestis puhastusteenuseid pakume ei lase viirustel ja patogeenidel paljuneda.

Smile Cleaning kasutab korterite, kontorite ja majade puhastamisel probiootikume, mis tapavad viiruseid ning on teie tervisele ohutud.

Link uuringule.

Osta kinkekaart