Tagasiside

Marlen Kiiust
02.08.2019

Suur suur tänu tublidele koristajatele. Oleme väga rahul. Tervitades Marlen Kiiust

Heiti Ken
03.09.2019

Tere!

Palun öelge edasi minu suurimad tänud, korter on nagu kuldmuna! 🙂

Tagasiside Facebookis

Кристина Келло
01.05.2019

Kasutame Smile cleaning teenuseid äripinnal. Oleme väga rahul! Väga viisakad koristajad ja alati puhas töö!

Vaata originaali

Olesja Lutovinova
21.02.2019

Vastutus tundlik ja individuaalne suhtumine igasse klienti

Vaata originaali

Google’i ülevaated

Leana Anderson
Март 2019

Meil puhastati vaiba. Paljude aastate jooksul on ta saanud määrdunuks ja inetuks. Veen on kodus olev koer, kes pidevalt ajab karva. Täielikult eemaldasid nad koerakarva ja laigud puhastati. Noh, hea et ei kuulanud abikaasat ega visanud vaiba välja. Mul on väga hea meel, et ma pöördusin just selle firma poole.

Vaata originaali

Raimond Pihelgas
Март 2019

Ma pole kunagi varem puhastusettevõtete teenuseid kasutanud, kuid ma tegin korteris remonti. Kaua valisime, millise ettevõtte valida ja lõpuks otsustasime Smile Cleaning. Üldiselt oleme nendega rahul. Tüdrukud said hakkama kõigi peamiste ülesannetega, olid tähelepanelikud. Täname suurepärase töö eest! Ma soovitan!

Vaata originaali

Madina Ott
Март 2019

Juba kuu meie kontoris puhastab see puhastusettevõte. Mulle meeldib tõesti, et nende töö ei mõjuta meie tööd. Kontor on puhas, juhtmed on paigas, nad isegi pühivad riiulid ja aknalauad. Vähemalt kord lõhnaks ebameeldivalt – mitte kunagi. Palju tänu minu ja meie töötajate poolt!

Vaata originaali

Samira Eskola
Март 2019

Tellisime üldise puhastuse. Nad puhastasid kogu korteri lihtsalt super !!! Kiiresti ja mis kõige tähtsam, väga kõrge kvaliteet! Kõik on tehtud ilma tarbetute meeldetuletusteta. Suurepärane firma.

Vaata originaali

Berta Nurme
Март 2019

Puhastusega olen väga rahul! Ma tellisin tugitoolide istmete puhastamise, nad muutusid uueks! Sugulaste saabumise ajaks kavatsen tellida kõikide ruumide puhastamise.

Vaata originaali

Vengine Tamberg
Март 2019

Ettevõtte teenuseid kasutasime, kui oli vaja korter pärast remonti puhtaks teha. Meie aknad olid pahtliga määritud ja üldiselt olid nad räpased. Hästi tehtud!

Vaata originaali

Urbus Ots
Март 2019

Alates lapsepõlvest ma vihkan põranda pesemist , seega tellin puhastuse teenuseid. “Smile Cleaning” valisin sõbra soovitusel. Ettevõte tegeleb juba mõnda aega, selle maine on suurepärane. Tööga olen täiesti rahul.

Vaata originaali

Nigulas Arula
Март 2019

Tellisin korteri tavapärase puhastamise ja akende pesemise. Töötajad jõudsid õigeaegselt, lõpetasid selle ülesande täiuslikult. Kõik on puhas ja läigib. Plaanime jätkata selle puhastusfirma teenuste kasutamist. Tänan teid.

Vaata originaali

Osta kinkekaart