Mis on parem: eraettevõitja või koristusfirma?

Tõenäoliselt saavad kõik aru, et majas tuleb säilitada puhtust, sest koristades ei anna te mitte ainult oma korterile / majale atraktiivset välimust, vaid hoolitsete ka oma tervise eest.
Kuid kuidas mõista, kelle poole on parem pöörduda: eraettevõtja või koristusfirma? Tänases artiklis räägime neist ja teistest ning pärast selle lugemist saate valida kõige mugavama puhastus varianti.

Kuidas erineb puhastusettevõte eraettevõtjast?

Tundub, et nii koristusettevõttel kui ka koristamisega tegeleval inimesel on üks tegevusala, kuid nende vahel on siiski erinevusi.

Puhastusvahendid

On väga oluline, et elamispinna puhastamisel kasutatavad puhastusvahendid ei kahjustaks inimkeha. Tallinna puhastusfirma Smilecleaning kasutab ainult probiootikumidega puhastusvahendeid – aineid, mille bakterid “söövad” mustust. Probiootikumid ei põhjusta allergilist reaktsiooni ja on tervisele täiesti ohutud.Kuid mitte iga eraomanik teab probiootikumidest üldse ja on valmis ostma kallimaid vahendeid. Enamasti, inimesed, mis töötavad enda peale, kasutavad enamasti kloori ja selle ühendite rikkaid aineid, vanamoodsalt, tõhusaid allergeene, mis on inimestele ohtlikud.

Kindlustus

Puhastusettevõtted pakuvad teile alati õnnetusjuhtumite ja varakahjude vastu kindlustust.Võite olla kindel, et kui puhastamise käigus, mis on ebatõenäoline, kahjustatakse midagi, hüvitatakse teile rahaline kahju.Enda heaks töötav inimene võib pakkuda teile kindlustust, kuid tema maine pole nii oluline kui suurettevõtte puhul, nii et mõned hoolimatud inimesed ei täida lepingut alati.

Raske valik

Eraettevõtja on inimene, kes töötab iseenda heaks, mistõttu, kui ta otsustas koristamisega tegeleda, ei olnud talle karmi nõudmist.Meie puhastusfirma Smilecleaning, mis tegeleb korterite ja kontorite puhastamisega, viib läbi tõsise ja kompetentse töötajate valiku, valib hoolikalt iga inimese, hindame tema isikuomadusi, töötahte soovi, võimeid ja oskusi. Teeme kõike selleks , et meie klientide korteritesse tuleksid viisakad ja töökad inimesed.

Õppimisvõimalused

Tagasi tulles viimase punkti juurde, ei õpeta keegi eraomanikke, kuidas seda või teist pinda korralikult puhastada, mis oleks parem diivanil olev plekk eemaldada ja kuidas pesemisel mitte kahjustada vaibahunnikut.
Meie ettevõtte töötajad läbivad põhjaliku koolituse. Teatud aja jooksul õpivad nad kõik tõhusa puhastamise peensuseid.Lisaks peavad meie töötajad läbima täiendkoolituse ning meie ettevõtete juhid jälgivad pidevalt nende teadmiste ja oskuste taset.

Vastavuse tähtajad

Meie koristusettevõttes on palju personali, nii et ühe töötaja haiguse korral saab teda hõlpsalt asendada teine töötaja. Meie maine on meile oluline, seega on meie peamine eesmärk suurepärane töö nõutud aja jooksul.Üksinda töötav eraettevõtja ei saa seda pakkuda.Ja on juhtumeid, kui töötaja ootamatu haigus rikub kõik teie plaanid, kuna korterit või maja ei ole õigeks ajaks puhastatud.

Seega, pärast ülaltoodud teabe lugemist näete, et puhastusettevõte, erinevalt eraettevõtjast, suudab pakkuda teile kõiki vajalikke garantiisid ja on võimeline tegema töid õigeaegselt, kasutades puhastusvahendeid, mis ei ärrita hingamiselundeid ja ei põhjusta allergilist reaktsiooni.

Osta kinkekaart