Millest koosneb kodukoristuse hind?

Mõnikord on vaja teha nii palju asju ja muresid, et isegi teie enda kodu jaoks pole aega. Samal ajal on kõigil hea elada puhtana ja korras. Lõppude lõpuks on juba ammu tõestatud, et kord majas parandab emotsionaalset seisundit ja meeleolu.

Kuna oma kodu koristamiseks pole aega, pöörduvad paljud koristusettevõtte teenuste poole. Kiire elutempo juures on see parim lahendus puhtuse säilitamiseks. Samal ajal jääb kõige pakilisemaks finantsküsimus: kui palju maksab maja koristamine ja millest sõltub pakutav hind? Jutustame.

Puhastuse tüüp

Esimene asi, millega tuleks arvestada, on puhastusviis. Sõltuvalt sellest arvutatakse puhastamise kulud ja aeg.

Pakume kahte tüüpi maja puhastamist:

  • Standard puhastus
  • Suurpuhastus 

Mida rohkem puhastus sisaldab , seda rohkem see maksab. Suurpuhastus on tavapärasest kallim, kuna see hõlmab rohkem tööjõudu ja aega. Nii hõlmab suurpuhastus lisaks tavateenusele näiteks peegelpindade, seinte, köögimööbli sisepindade puhastamist, mööbli puhastust jne.

Smile Cleaning’i standard kontoripuhastus sisaldab:

  • tolmu eemaldamine kõikidest pindadest, seadmetest ja mööblist
  • valgustuse puhastamine
  • moppimine
  • prügi äravedu
  • vannitoa desinfitseerimine
  • uste pesemine
  • radiaatorite puhastamine väljast

Pange tähele ka seda, et ühe puhastusteenuse paketi hind on palju tulusam kui ühekordne puhastus.

Pesuvahendite kvaliteet ja liigid

Mõned ebaausad ettevõtted kasutavad hinna alandamiseks kõige odavamaid puhastusvahendeid. Millest see tulvil on? Soovimatud allergilised reaktsioonid, reostuse ebakvaliteetne eemaldamine, keskkonna kahjustamine.

Kvaliteetsetel pesuvahenditel on alati kõrgem hind, mis tähendab, et need mõjutavad puhastuskulusid.

Smile Cleaning kasutab parimaid puhastusvahendeid, mis on tervisele ohutud ja heade puhastusomadustega. Maja koristamisel kasutame alati probiootikume – need ained aitavad kõrvaldada bakterite paljunemiseks soodsa keskkonna, eemaldavad reostuse raskesti ligipääsetavates kohtades ega kahjusta ka inimesi ega loomi.

Maja pindala ja koristusraskused

Maja või korteri puhastamise hind sõltub otseselt piirkonnast. Ruumide pindala mõjutab kulutatud aega, kaasatud töötajate arvu, pesuvahendite tarbimist.

Samal ajal ärge unustage puhastamise keerukust. See hõlmab ruumi algseisundit, ligipääsmatute kohtade arvu ja erilist hoolt vajavat mööblit.

Kohusetundlik personal

Ja lõpuks töötajad, kellest puhastuse kvaliteet sõltub rohkem. Madala palgaga koristusettevõttes jäävad puhastuste hinnad muidugi madalamaks. Kuid kas see on seda väärt? Väsinud ja rahulolematud koristajad ei hakka koristama nii hästi kui need, kellel on hea motivatsioon.

Smile Cleaning tagab alati, et töötajad oleksid huvitatud heast tulemusest.

Smile Cleaning ‘lt majade ja korterite puhastamise hinnad

Osta kinkekaart