Kuidas kontorite koristuse hinnad kujunevad?

Mõnikord pole isegi teie enda korteri koristamiseks piisavalt aega ja vaeva. Mida saaksime öelda kontoriruumide puhastamise kohta?  Puhas kontor seadistab tööle ja loob ettevõttest meeldiva mulje.Töökohtade regulaarne ja kvaliteetne puhastamine välistab tolmu allergilised reaktsioonid ja patogeensete bakterite leviku. Kontor puhas ja korras aitab alati kaasa töötajate viljakamale tööle. Selles artiklis mõistame, mis põhjustab kontorites puhastamise hinna ja miks see on seda väärt.

Kulu vähendamise võimalused

Mida kauem puhastusettevõte on turul edukalt tegutsenud, seda rohkem on tal võimalusi hinna alandamiseks. Kui teile pakutakse hiljuti tööstuses ilmunud kahtlaselt madalaid hindu, siis on teenuste kvaliteet tõenäoliselt halb.

Millest koosneb kontori koristus? 

On selge, et mida rohkem tööd puhastustöötajad teevad, seda kallim teenus osutub. Näiteks ei pruugi mõned ettevõtted pakkuda akende pesemist ega raskesti ligipääsetavaid pindu. Seetõttu on hinnad madalamad.

Smile Cleaning’i standard kontoripuhastus sisaldab:

– tolmu eemaldamine kõikidest pindadest, seadmetest ja mööblist

-valgustuse puhastamine

– põranda puhastamine 

– prügi äravedu

– sanitaarruumide desinfitseerimine

– uste pesemine

– radiaatorite puhastamine väljast

Pesuvahendite tüübid ja kvaliteet

Teoreetiliselt mida kvaliteetsem puhastusvahendeid ettevõte kasutab, seda kallim teenus välja tuleb.Samuti saab ettevõte kasutada spetsiaalseid tooteid teatud juhtudel või teatud tüüpi pindade jaoks. Muidugi ei ole see alati nii. Mõned hoolimatute ettevõtted teenivad kasumit lihtsalt raha säästmise ja halva puhastuskvaliteedi abil.

Smile Cleaning hoolib alati oma klientidest. Kasutame kvaliteetseid ja ohutuid puhastusvahendeid ning maksimaalse efekti saavutamiseks kasutame probiootikume.

Kohusetundlik personal

Madala palgaga ettevõtetes, kus töötajate pingutusi ei hinnata, võivad teenuste hinnad olla madalamad (mitte alati). Kuid puhastuse kvaliteet halveneb.Lõppude lõpuks kaotavad töötajad motivatsiooni tulemuse nimel töötada ja heas südametunnistuses puhastusi teha.

Smile Cleaning püüab alati puhastamise kvaliteeti parandada. Selleks jälgime alati personali mugavaid töötingimusi. Seega suureneb tööviljakus ja puhastustõhusus märkimisväärselt.

Vaadake Tallinna kontorite koristamise hindu

Osta kinkekaart