Diivani puhastus

Meile kõigile meeldib peale pikka tööpäeva hubasesse ja puhtasse koju tulla. Selleks, et kodu väljanägemist ilusana hoida kulutame me palju aega ja raha. Isegi kui parketi puhastamisega saame me ise hakkama, siis vaipade ja pehme mööbli puhastamisega on olukord pisut keerulisem.

Puhastades kodus diivanit kasutades üldlevinud kemikaale, ei õnnestu teil plekke 100%-liselt eemaldada ning mööbli polstrile võivad jääda määrdunud laigud. Lisaks sellele võivad kasutatavad keemilised vahendid põhjustada allergiat ja hingamisvaegusi lastel, loomadel ning inimestel, kes kannatavad hingamisteede haiguste käes. Mõelge sellele, kas teil on mõtet kulutada oma aega ja vahendeid tegevusele, mis ei pruugi soovitud tulemust tuua.

Ohutu diivanipuhastus

Ettevõte Smile Cleaning on ainus ettevõte Eestis kes pakub ohutut, kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku diivani- ja pehme mööbli puhastust kasutades probiootilisi baktereid.

Diivani pinnale kogunev tolm on tolmulestadele soodsaks elukeskkonnaks. Probiootikumide tõhus toime seisneb just selles, et see loob tolmulestadele elamiseks ja paljunemiseks ebasobivad tingimused. Probiootilised bakterid paljunevad tolmulestade arvelt, hävitades neile ellujäämiseks olulisi aineid ning takistades neid pinnale tagasi tulemast.

Kuidas on omavahel seotud probiootilised bakterid ja pehme mööbli puhastamine? Täpselt samuti nagu tolmulestad, toituvad ka probiootilised bakterid tolmust ja mustusest – ainuke erinevus seisneb selles, et probiootilised bakterid toituvad seni, kuni mustust ja tolmu on ning siis lõpetavad paljunemise. Lisaks eraldavad probiootilised bakterid fermente, mis aitavad diivanitelt ja pehmelt mööblilt mustust efektiivsemalt puhastada. Kui mööbel on kenasti puhtaks tehtud, kaovad ka probiootilised bakterid.

Me garanteerime teile, et puhastades teie kodus pehmet mööblit kasutame selleks ainult lastele ja loomadele ohutuid puhastusvahendeid. Probiootikumide kasutamine võimaldab meil teie maja puhtaks teha kasutamata selleks agressiivseid keemilisi ühendeid.

Diivanite puhastust teostavad meie Smile Cleaning spetsialistid tõhusalt ja võimalikult lühikese aja jooksul – olenemata polstri materjalist.

Smile Cleaning on ainus ettevõte Eestis, kes pakub võimalust puhastada pehmet mööblit kasutades selleks tervisele ohutuid probiootikume. Tallinnas on võimalik diivanipuhastust tellida numbril +3725502860.

Osta kinkekaart