Diivani puhastus

Meile kõigile meeldib peale pikka tööpäeva hubasesse ja puhtasse koju tulla. Selleks, et kodu väljanägemist ilusana hoida kulutame me palju aega ja raha. Isegi kui parketi puhastamisega saame me ise hakkama, siis vaipade ja pehme mööbli puhastamisega on olukord pisut keerulisem.

Puhastades kodus diivanit kasutades üldlevinud kemikaale, ei õnnestu teil plekke 100%-liselt eemaldada ning mööbli polstrile võivad jääda määrdunud laigud. Lisaks sellele võivad kasutatavad keemilised vahendid põhjustada allergiat ja hingamisvaegusi lastel, loomadel ning inimestel, kes kannatavad hingamisteede haiguste käes. Mõelge sellele, kas teil on mõtet kulutada oma aega ja vahendeid tegevusele, mis ei pruugi soovitud tulemust tuua.

Ohutu diivanipuhastus

Ettevõte Smile Cleaning on ainus ettevõte Eestis kes pakub ohutut, kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku diivani- ja pehme mööbli puhastust kasutades probiootilisi baktereid.

Diivani pinnale kogunev tolm on tolmulestadele soodsaks elukeskkonnaks. Probiootikumide tõhus toime seisneb just selles, et see loob tolmulestadele elamiseks ja paljunemiseks ebasobivad tingimused. Probiootilised bakterid paljunevad tolmulestade arvelt, hävitades neile ellujäämiseks olulisi aineid ning takistades neid pinnale tagasi tulemast.

Kuidas on omavahel seotud probiootilised bakterid ja pehme mööbli puhastamine? Täpselt samuti nagu tolmulestad, toituvad ka probiootilised bakterid tolmust ja mustusest – ainuke erinevus seisneb selles, et probiootilised bakterid toituvad seni, kuni mustust ja tolmu on ning siis lõpetavad paljunemise. Lisaks eraldavad probiootilised bakterid fermente, mis aitavad diivanitelt ja pehmelt mööblilt mustust efektiivsemalt puhastada. Kui mööbel on kenasti puhtaks tehtud, kaovad ka probiootilised bakterid.

Me garanteerime teile, et puhastades teie kodus pehmet mööblit kasutame selleks ainult lastele ja loomadele ohutuid puhastusvahendeid. Probiootikumide kasutamine võimaldab meil teie maja puhtaks teha kasutamata selleks agressiivseid keemilisi ühendeid.

Diivanite puhastust teostavad meie Smile Cleaning spetsialistid tõhusalt ja võimalikult lühikese aja jooksul – olenemata polstri materjalist.

Smile Cleaning on ainus ettevõte Eestis, kes pakub võimalust puhastada pehmet mööblit kasutades selleks tervisele ohutuid probiootikume. Tallinnas on võimalik diivanipuhastust tellida numbril +3725502860.

Pehme mööbli ja diivanite ökopuhastuse hind:

Mitte lahtikäidav diivan  al. 12€/koht
Lahtikäidav diivan  al. 16€/koht
Tool  al. 12€
Tugitool  al. 12€
Puff  al. 10€
Madrats, üks külg  al. 5€ /m2
Nahkmööbel  al. 5€ /m2

 

Minimaalne maksumus on 50 €.

Ainult parimad
spetsialistid

Kõik koristajad on rangelt valitud
ja läbinud täiendkoolituse

Võtame vastu
tellimusi koheselt

Tellimus võetakse veebilehel vastu paari minutiga
ja te näete kohe keemilise
puhastuse täishinda

Me garanteerime
100% kvaliteeti

Kui puhastuse kvaliteet
ei vasta teie ootustele, parandame me kõik
vead või tagastame raha
Osta kinkekaart