Kuidas sundida ennast koristust tegema?

Paljud meist tunnevad seda tunnet, kui kodus on jama ja koristamine on nii laisk … Töö, õppimine, lapsed, olulised asjad või lihtsalt laiskus – põhjused võivad olla erinevad. Kuid ükskõik mis põhjusel, pole nende pesas olev mustus ja segadus meeldiv. On tõestatud, et kui maja on puhas ja korras, paraneb meeleolu ja enesekorraldus. Niisiis, kuidas saada endale see vihkav puhastus?

Miks meile ei meeldi koristada?

Miks meile ei meeldi koristada?

Nõustuge, et enamikule inimestele ei meeldi isegi mõte eelseisvast koristamisest. Miks see juhtub? Siin on kõige levinumad põhjused:

  • Pole aega. Kaasaegne elurütm paneb inimesi hommikusööki tegema liikvel olles, lahendama probleeme teel tööle ja isegi kodus. Mida saaksime öelda korra taastamise soovi kohta, kui tavaliselt pole piisavalt aega? Ja vaevalt keegi soovib vabal ajal koristamisele aega kulutada.
  • Väsimus. Lähete tööle, peale seda lähete spordisaali, võtate last koolist ja valmistate õhtusööki. Paljudel lihtsalt pole pärast kurnavat tööpäeva piisavalt energiat, nii et end laiskuses süüdistada pole siin kohane.
  • Mitte see tuju. Stress, depressioon ja apaatia pole kellelegi kasulikud. Ja mõnikord ei taha te lihtsalt koristada. Selliseid inimesi nimetatakse ka “tuju meheks”. Kas teil on koristamiseks meeleolu? Siis te ei pane enam tähele, kuidas olete korterit korda saanud. Noh, kui tuju pole …

Kuidas alustada puhastamist, kui laiskus?

Kõige keerulisem on end õigesti sättida ja koristama hakata. Lihtsustamiseks võite toimida järgmiselt.

  • 1. etapp – häälestage soovitud lainele. Lülitage energilist muusikat sisse ja alustage lihtsalt!
  • 2. etapp – puhastamise ulatuse määramine. Mida täpselt puhastada, millistes majaosades ja kui hoolikalt?
  • 3. etapp – jagage korter tsoonideks. See aitab puhastada kogu maja järjepidevalt ja ilma tarbetu kaoseta.
  • 4. etapp – alustame!

Kust saada koristamiseks motivatsiooni?

Kust saada koristamiseks motivatsiooni?

Kui elate mitte üksi, vaid näiteks sõprade, abikaasa või lastega, on koristus suurepäraseks näiteks. Ja on häbi, kui nad mõtlevad sinust kui hoolimatust inimesest.

Puhastamine aitab halbadest mõtetest eemale juhtida, vabastab pea probleemidest ja parandab meeleolu.

Kodus koristamine on suurepärane füüsiline tegevus, mis aitab eelmisel päeval söödud kommid ära põletada.

Peamine näpunäide – austage ennast!

Kui teil napib koristamiseks aega, ärge sundige ennast. Lõppude lõpuks on palju parem vabal ajal aega enda jaoks võtta: käia spordisaalis, SPA-s või kohvida sõpradega, keda näete töö tõttu harva.

Smilecleaning puhastusettevõte on valmis teid päästma vihkamise eest ja hoolitsema teie kodu puhtuse eest. Ja eriti hõivatud inimestele saame pakkuda valmis teenusepakette, millel on kindel arv koristusi kuus.

Kui teil pole pikka aega suurpuhastust olnud, aitame teid hea meelega ja paneme maja hoolikalt korda.

Osta kinkekaart