Lasteaia koristamine

Lasteaia koristamine
Pandeemia on toonud meile kõigile palju probleeme.
Esitas ta vanematele ka palju küsimusi: lapsed on rahvarohketes kohtades, kuidas neid koolides ja lasteaedades. Meie laste kaitsmiseks,valitsus on vaadanud puhastamise reeglid läbi asutustes, kus meie lapsed veedavad aega.

 • Igapäevane märgpuhastus
 • Üldpuhastus

Puhastamine lasteaias Covid-19 korral peab toimuma vastavalt spetsiaalsetele standarditele ja ajakavale, et välistada nakatumise ja viiruse leviku võimalus.

Уборка в детских садах
Kaitsemeetmetena peaksid lasteaia koristajad kasutama kingakatetega kingi, hommikumantleid, põlle, prille, kummikindaid – esiplaanile on tõusnud surmava viiruse eest kaitsmine.
Puhtus on suurepärane visiitkaart lasteaia valimisel.
Lapse jaoks on palju aega päevas eakaaslastega veetmine võimalus erakordselt kasvada ja ilmselt hoolitsevad vanemad parima lasteaia valimise eest nii professionaalsuse kui ka töötajate (õpetajad, töötajad, assistendid), kes hoolitsevad nende ruumide puhtuse eest, kus laps veedab suurema osa päevast. Kahjuks, kui ühelt poolt on lasteaias käimine igale lapsele erakordne võimalus hariduskogemust saada, siis teisalt tuleb tunnistada, et sotsialiseerimine aitab kaasa lastele kahjulike viiruste ja bakterite levikule.
Seetõttu jäävad paljud lasteaia lapsed haigeks. Laste külastatavates kohtades on bakteriaalse läve vähendamine minimaalseks võimalik ainult spetsialiseerunud ettevõtte hoolika sekkumise kaudu, näiteks Smile Cleaning , mis järgib hoolikalt koostatud magamistubade, vannitubade, klassiruumide, söögitubade ja koridoride desinfitseerimise protokolli.
Märgpuhastus lasteaias
Regulaarne märgpuhastus lasteaias on oluline turvameede haigustekitajate vastu, mis põhjustavad haigusi nii lastele kui ka töötajatele.
Märgpuhastuse loend sisaldab:

 • mänguasjade pesemine ja desinfitseerimine
 • mööbli pühkimine
 • vaipade puhastamine ja pühkimine
 • torustiku pesemine
 • ruumi ventilatsioon
 • jne.

Nagu arstid kinnitavad, nakkused erituvad aevastamise, köhimise ja lihtsalt rääkimise teel. Nad langevad otse teiste laste või lasteaiatöötajate keha pinnale ja asetuvad ka pindadele. See on väga ohtlik, sest pinnal, nagu teadlased on tõestanud, võib viirus olla aktiivne mitu päeva. Sellisel juhul ulatub infektsiooni raadius kolme. Seetõttu on nii tähtis lasteaias, kontorites, majades, korterites iga päev märgpuhastust läbi viia.

Vormistage tellimus

Üldkoristus lasteaias

Üldpuhastus, erinevalt igapäevasest puhastamisest, on eriti põhjalik ja hõlmab kõikide ruumide ja pindade puhastamist:

 • põrandaliistud
 • mööbli all olevad alad
 • valgustus
 • ventilatsioonikatted
 • radiaatorite pesemine
 • akende pesemine
 • vaipade, madratsite, tekkide ja patjade puhastamine spetsiaalse varustusega või keemiline puhastus
 • jne.

Nagu loendist näeme, tuleks lasteaias üldpuhastus läbi viia spetsiaalse varustuse abil. Kahjuks pole seda igas lasteasutuses. Seetõttu on väga oluline leida spetsialiseeritud puhastusettevõte, kes pakub lühikese aja jooksul kvaliteetset puhastust.

Уборка в детских садах

Smile Cleaning ettevõte spetsialistid viivad Eestis läbi kõik desinfitseerimisprotseduurid ainult spetsiaalse varustusega. Kasutame puhastusvahendeid, mis sisaldavad probiootikume. Tartu Ülikooli, tehnoloogiainstituudi laboratoorsed uuringud on tõestanud, et probiootikumide kasutamine võitluses ohtlike mikroobide ja COronaVIrus Disease 2019 vastu annab tõhusama tulemuse kui tavapäraste kemikaalide kasutamine.
See tähendab, et Tartu Ülikooli uuringud näitavad, et probiootikumide kasutamine teatud koguses välistab täielikult viiruse leviku puhastatud pindadele. Lisaks on need kasulikud bakterid inimeste tervisele ja keskkonnale täiesti ohutud.

Vormistage tellimus

Meie puhastusettevõte “Smile Cleaning” loodi selleks, et vabastada inimesi kurnavast puhastusest. Pakume laia valikut teenuseid:

Kõiki töid teevad meie spetsialistid kohusetundlikult ja probiootikume kasutades, sest me ei säästa mitte ainult teie aega, vaid ka teie tervist.

Osta kinkekaart