Puhastamine probiootikumidega

Maja puhastamine ei ole mitte ainult puhta ja meeldiva keskkonna säilitamise viis, vaid ka hea tervise tagamine.

Siiski ei ole saladus, et enamik puhastusvahendeid sisaldavad kloori ja selle arvukaid ühendeid – aineid, mis kahjustavad mitte ainult mustust, vaid ka meie tervist.

Nad ärritavad hingamisteid, süvendavad südamehaigusi ja võivad põhjustada tõsiseid allergiaid.Aga kui enamik puhastusvahendeid on nii kahjulikud, kuidas säilitada maja puhtust, kuid mitte ohustada lähedaste tervist?Täna räägime teile ohutult mustuse ja tolmu eemaldamisest, mis võimaldab teil saavutada täiuslikku puhtust ilma ohtlike ainete kasutamata.

Kas on olemas ohutud viisid mustuse ja tolmu eemaldamiseks?

Juba ammu ei ole saladus, et puhastusvahendites sisalduv keemia on ohtlik mitte ainult keskkonnale, vaid ka tervisele.Kuid inimesed, kes otsivad keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid, ei leia sageli asendust, mis oleks nende tõhususe huvides.

Püüame alati hävitada „halvad” bakterid desinfektsioonivahenditega, andmata neile vähimatki ellujäämisvõimalust.Kuid mis siis, kui me ütleme teile, et me mitte ainult ei tapa neid, vaid aitame edasi areneda?Pärast iga desinfitseerimisvahendi kasutamist muteeruvad ja muutuvad bakterid ravimi suhtes immuunsed ja seetõttu ei ole neid hiljem võimalik hävitada.

Tundub, et peetakse silmas kõiki mustuse eemaldamise meetodeid ning ei ole võimalust puhastada maja ilma organismi kahjustamata.Aga Ema Loodus mõtles meie asemel ja lõi mikroorganismid, mis võivad hävitada patogeene. Neid mikroorganisme nimetatakse probiootikuteks.

Hoolitseme oma klientide eest, seega kasutame korterite ja majade, kontorite ja pehme mööbli puhastamiseks vahendeid, mis sisaldavad probiootikume.

Уборка квартир после ремонта в таллине

Kuidas probiootikumid toimivad?

Probiootikumide sisuks on see, et nad ei hävita „halbu” baktereid, vaid loovad nende paljunemiseks halvad tingimused.

Selle põhjuseks on asjaolu, et “head” bakterid konkureerivad patogeenide, „halbade” bakteritega.See tähendab, et probiootilised bakterid, mis paljunevad pidt, võtavad vee, toidu ja territooriumi patogeenide eluks ja ilma selleta, “halvad” bakterid lihtsalt ei saa paljuneda. Huvitav fakt: patogeenid ei saa harjuda probiootikumidega ja selle tulemusena muteeruvad, kuna probiootilised bakterid neid ei tapa, vaid lihtsalt loovad elutähtsate ainete puuduse.

Kuidas tagavad probiootikumid täiusliku puhtuse?

Üle võib lugeda, et probiootilised bakterid ei hävita patogeene,tema „toitu”.Seega head bakterid, mis on hävitanud kõiki mustuseid, lakkavad paljunemast.Ülaltoodut kokku võttes, probiootikumid on puhastusvahendid,mis suudavad täielikult hävitada kõik mustused, kahjustamata seejuures inimeste ja loomade tervist.

Valides puhastuseks vahendeid probiootikumidega, valite ohutuse ja mugavuse.

Osta kinkekaart