Kasulikud näpunäited maja ja korteri puhastamiseks.

Iga koduperenaine teab, et puhastamine on eriline kunst, sest peate teadma, kuidas eemaldada mustust ja tolmu, et mitte kahjustada diivani polstrit, põrandakatteid ega veniv lagi.

Ja täna räägime me, Smile Cleaning meeskond, teile paar saladust, kuidas kiiresti ja tõhusalt korterit puhastada, kahjustamata seejuures nii pehmet mööblit kui ka sisemust tervikuna.

Järgige “ülalt alla” reeglit

Tuleb meeles pidada, et ükskõik kui põhjalikult pühkige laua, riiulite ja kappide tolmu ja puru, kukuvad nad ikkagi põrandale. Seetõttu ärge raisake oma aega põranda enneaegsele pesemisele: kõigepealt tehke niiske puhastus ülalt ja seejärel puhastage põrandakate.

Valige sobiva puhastuslappi niiske puhastuse jaoks

Puhastuslapp on peaaegu tõhusa puhastamise peamine komponent, seetõttu on nii oluline seda õigesti valida. Mikrokiudlapid on ideaalne vahend tolmu eemaldamiseks, samas on kõige parem vältida kaltsusid ja marli.
Mikrokiud imab suurepäraselt suures koguses vett, ei jäta plekke ja kiude ning ei kao ega rulli. Mikrokiud tuleb pesta, kuid radiaatori peal ei pea kuivama.

Микрофибра для уборки

Peske nõusid kohe pärast söömist

Tundub, et selline tähtsusetu punkt, kuid uskuge mind, et nõude õigeaegne pesemine säästavad teid proovist kuivatatud tatra plaadil või raskesti hõõrutavate koogijääkide kujul küpsetusplaadil.

Kui olete sellegipoolest pikkade laua taga kogunemiste toetaja, tõmmake kraanikaussi sooja veega koos väikese koguse puhastusvahendiga ja kui see määrdub, jätke nõud sinna sisse.

Ostke hea tolmuimeja

Igal juhul, kas teil on vaipu või mitte, hea tolmuimeja on suurepärane liitlane tolmuvastases võitluses. Koristusel puhastage tolmuanumat regulaarselt, kuna mida rohkem tolmu see sisaldab, seda nõrgem on imemisjõud.

Ja kõige parem on valida veefiltriga tolmuimeja: sel viisil kaitsete end hingamisteede tolmu eest ja vähendate allergilise reaktsiooni riski.

Hea tolmuimeja on suurepärane investeering, mis tasub end kohe ära.

Уборка пылесосом

Valige hea ja kvaliteetne mopp

Kvaliteetne mopp suudab ronida korteri igasse nurka, eemaldada tolm ettevaatlikult, jätmata mustuse, jälgi ega kiujääke. Seetõttu vali mopp kvaliteedi, kuid mitte hinna põhjal.

Õiged pesemisvahendid

Õiged puhastusvahendid ei taga mitte ainult puhtust, vaid ka teie ja teie pere tervist. Lõppude lõpuks võivad paljudes vahendites sisalduvad kloor ja selle ühendid kahjustada inimkeha, ärritada hingamiselundeid ja põhjustada allergilist reaktsiooni. Seetõttu peaksite pöörama tähelepanu ökoloogilise puhastuse vahenditele.

Моющие средства

Nagu näete, on inimese jaoks efektiivne ja ohutu puhastamine vaja teatud rahalisi investeeringuid, mis võivad mõnikord ulatuda üsna tõsistesse mõõtmetesse.

Pakume teile palju lihtsamat ja odavamat varianti: tellige lihtsalt Smile Cleaning koristust ja nautige oma vaba aega, kui teie korteri / maja / kontori puhastavad meie spetsialistid.

Mida me teile pakkuda saame?

Teie aja, vaeva ja raha säästmiseks pakume erinevaid teenuseid, mille eesmärk on tagada puhtus ja värskus ilma teiepoolsete pingutusteta.

Teostame:

  1. korterite ja majade puhastamine;
  2. kontorite koristamine;
  3. puhastamine pärast remonti;
  4. diivanite ja pehme mööbli ökopuhastus;
  5. akende pesemine.

Tellimuse vormistamiseks peate lihtsalt helistama meile veebisaidil näidatud numbril või kirjutama meie e-posti aadressile.

Me hindame oma kliente tõepoolest, seetõttu viime puhastust väga soodsa hinnaga. Kõigi teenuste maksumusi näete saidi vahekaardil „Teenuste hinnad”.

Lisaks oleme spetsiaalselt välja töötanud kinkesertifikaadid, nii et teil on võimalus oma lähedastele kinkida meie sertifikaate koristuseks. 

Miks valida meid?

Meie ettevõttel on mitmeid olulisi eeliseid:

  • Puhastame maju / kortereid / kontoreid, kasutades probiootikume, aineid, mis on inimkeha jaoks täiesti ohutud;
  • Kõik meie meeskonna liikmeid valitakse tööle kandideerimisel hoolikalt. Soovime, et teie kortereid puhastaksid sõbralikud ja viisakad töötajad; puhastustingimuste järgimine. 
  • Meil on suur töötajate arv, mis võimaldab isegi töötaja haiguse korral teda kiiresti asendada,ei rikku sellega töö üleandmise tähtaegu; 
  • Kindlustus. Kui nii juhtub, et puhastamise käigus muutub mõni dekoorielement kasutamiskõlbmatuks, hüvitame kahjud täielikult; 
  • Taskukohased hinnad. Milleks osta aeg-ajalt kalleid puhastusvahendeid, kui saate meilt koristamise tellida ja saate kenade hindadega täiesti puhta maja.

Ootame teid!

Osta kinkekaart