Sündis idee luua ettevõte, mis vabastaks inimesi kurnavast koristamisest, majapidamistöödest ja teeks seda hoolitsusega ning täie vastutustunnega. Paljudele klientidele on meie ettevõttest saanud tõeline leid – talisman, mis kaitseb kolde, toob majja mugavust ning hoolitseb puhtuse ja korra eest.

Meie jaoks on klientide tervis ja komfort väga tähtsad, mistõttu valisime hoolikalt kõik vahendid puhastustüüpide jaoks. Igal pool, kus see on võimalik, meie kasutame probiootikume, mis on inimeste ja loomade tervisele täiesti ohutud.

See idee viis ettevõtte nime valimise, mis annab meie klientidele naeratusi – “Smile Cleaning “.

Smile Cleaning meeskond

Professionaalne puhastus

Püüame muuta professionaalseid puhastusteenuseid laiale publikule kättesaadavateks, mitte kalliks luksuseks. Lisaks pakume tõestatud spetsialistide tööd, kes armastavad ja oskavad puhastada. Ühendades Teid ja professionaalseid puhastajaid, tahame aidata Teie korterit taskukohaste hindadega veelgi mugavamaks muuta.

Te märgite objekti aadressi ja töösisu, valite sobiva aja, maksate tellimuse eest. Me leiame Teie tellimusele vastava spetsialisti. Tellimusest teavitame Teile üks päev ette. Puhastuspäeval saabub spetsialist ettenähtud ajaks ja teeb kõik puhtaks.

Iga Puhastaja, kes soovib meiega koostööd teha, on range valiku ja koolituse all, mis võimaldab meil järgida puhastusstandardeid ja vastata täielikult meie klientide ootustele.

Kontorite, kaupluste, finantsasutuste ja kodanike teenindusobjektide omanikud pööravad erilist tähelepanu ruumide puhtusele ja puhtale välimusele, sest sellest sõltuvad ettevõtte edu ja staatus. Säilitada kõik ruumid täiuslikus korras, on võimalik, omades personalis koristajaid. Kuid tänapäeva tegelikkuses on ühel inimesel raske tööga hakkama saada, lisaks on pidevalt vaja kulutada raha kalliste puhastusvahendite ja tööriistade ostmiseks. Probleemi optimaalne lahendus on puhastusettevõtte teenuste kasutamine.

Erialase ettevalmistusega spetsialistid on varustatud kõrgtehnoloogiliste seadmetega kiireks ja kvaliteetseks puhastamiseks, sõltumata reostuse astmest, ettevõtte orientatsioonist ja ruumide mahust.

Plekkide eemaldamiseks ja desinfitseerimiseks kasutame keskkonnasõbralikke tooteid, mis on õrnad, ei põhjusta allergilisi reaktsioone ja on inimeste tervisele täiesti ohutud.

Osta kinkekaart