Ühel tegusal päeval sündis idee luua ettevõte, mis vabastaks inimesi kurnavast koristamisest, majapidamistöödest ja teeks seda hoolitsuse ning täie vastutustundega.

Paljudele klientidele on meie ettevõttest saanud tõeline leid – talisman, mis kaitseb mustuse eest, toob majja mõnusa olemise ning hoolitseb puhtuse ja korra eest.

Meie jaoks on klientide tervis väga oluline –  seetõttu valisime hoolikalt vahendeid erinevate puhastusteenuste jaoks. Kõikjal kus võimalik, kasutame probiootikumidega puhastusvahendeid. Need koristusvahendid on inimeste- ja loomade tervisele täiesti ohutud.

Klientide rahulolust sündis ka ettevõtte nimi: “Smile Cleaning “ – koristusteenus, mis toob naeratuse näole.

Teie Smile Cleaning meeskond

Professionaalne puhastus

Meie eesmärk on muuta professionaalsed puhastusteenused kõigile kättesaadavaks – koristusteenus ei pea olema luksuks, mida ainult vähesed endale lubada saavad.

Meie spetsialistid on ennast tõestanud nii meie, kui ka klientide silmis. Nad armastavad oma tööd ja oskavad meisterlikult puhastada. Viies teid kokku suurepäraste koristajatega, loodame teie ellu rohkem rõõmu ja mugavust tuua.

Meie teenuste tellimiseks saatke meile objekti aadress ja töösisu, valige sobiv aeg ja tasuge tellimuse eest. Vastavalt teie tellimusele, valime välja teile kõige paremini sobiva spetsialisti.

Tellimusest teavitame Teile üks päev ette. Kokku lepitud päeval saabub spetsialist ettenähtud ajaks ja teeb elupinna korda.

Iga koristaja, kes soovib meiega koostööd teha, valitakse järgides rangeid standardeid ning lisaks peab ta läbima täiendavad koolitused. See võimaldab meil järgida kõrgeid puhastusstandardeid ja vastata täielikult meie klientide ootustele.

Kontorite, kaupluste, finantsasutuste ja teiste teenindusobjektide omanikud peavad pöörama erilist tähelepanu ruumide puhtusele ja heale välimusele, sest esmamuljetest võib sõltuda ettevõtte edu ja staatus.

Ruume on võimalik korras hoida omades personalis koristajaid. Tihtipeale kipub olema, et ühel töötajal on raske kogu hoonega hakkama saada ning lisakulu tekitavad ka kalliste puhastusvahendite ja töövahendite ostmine. Probleemi parim lahendus on puhastusettevõtte teenuste kasutamine.

Erialase ettevalmistusega spetsialistid on varustatud kõrgtehnoloogiliste töövahenditega kiireks ja kvaliteetseks puhastamiseks, sõltumata reostuse astmest, ettevõtte valdkonnast ja ruumide mahust.

Plekkide eemaldamiseks ja pindade desinfitseerimiseks kasutame keskkonnasõbralikke tooteid, mis on õrnad, ei põhjusta allergilisi reaktsioone ja on inimeste tervisele täiesti ohutud.

Osta kinkekaart