Sertifikaadid

Kindlasti tahab igaüks meist elada puhtas ja korrapärases majas, kus on puhastatud aknad, hästi hooldatud mööbel ja põrandad, kus tolm ei kõverda.Aga kuidas säilitada maja täiuslikku puhtust, kui mõnikord ei ole piisavalt aega, et seda oma perega veeta?

Pakume Teile lahendust, mis hoiab majas pidevalt täiuslikku puhtust – puhastussertifikaadid. Sertifikaat korteri või maja puhastamiseks pärast remonti, samuti ka kontori koristust .Sertifikaat on suurepärane võimalus hoolitseda oma sugulaste eest ja vabastada nad mõnda aega oma majapidamistöödest.

Kellele saate sertifikaadi kinkida?

  1. Vanematele. Nad on kogu oma elu pereliikmete heaks töötanud, nii et sertifikaat näitab, et hindate kõiki nende jõupingutusi ja tervist ning tahate, et nad saaksid puhata;
  2. Naisele. Puhastussertifikaat annab teile ja teie teisele poolele võimaluse veeta aega koos ja nautida üksteist;
  3. Sõpradele. Kas ei ole oma vana sõbra juba ammu näinud? Kinkige talle puhastussertifikaadi ja teil on aega koos kinosse minna või hubases kohas süüa.

Koristus on kindlasti oluline, kuid see ei tohi jätta teid elu rõõmudest. Meie kodulehel on olemas sertifikaadid kolme erineva summaga, valige endale sertifikaadi ja veetke aega rõõmuga,naudige, samas kui Teie korteri koristavad meie spetsialistid!

Osta kinkekaart