Remondijärgne puhastamine

Puhastamist pärast remonti peaks teostama spetsialistide meeskond. On vaja mitte ainult eemaldada pindadelt tolmu, koguda kokku tapeedi ja põrandakatete jäänuseid, vaid ka eemaldada vahtjäägid, pahtliosakesed, värvi plekid ja palju muud.

Sellise ülesannetega ei ole alati võimalik hästi toime tulla, sest ehitustolmu ja prahi eemaldamine võtab palju aega ja vaeva. Lisaks ei ole alati võimalik leida sobivat vahendit. Näiteks võivad tekkida raskused liimiplekkide, vuugisegude, kleeplindi jälgede, jms eemaldamisega.

Arvutage kulu!

Täitke vorm ja me helistame teile tagasi!

Mida teha

 

Parim võimalus on pöörduda puhastusteenuse pakkuja poole ja tellida teenus „puhastamine pärast remonti”. Meie spetsialistid tulevad selle ülesandega kiiresti ja tõhusalt toime.

Teenuste nimekiri sisaldab kuiv- ja märgpuhastust. Pärast tolmu eemaldamist kõikidest ruumi pindadest eemaldatakse plekid, värvid, kitt, õlid ja muud ehitusmaterjalid. Siis jätkatakse akente, põrandaliistude, uste, põrandate, lagede, karniiside, kodumasinate jms pesemist.

 

Puhastamine pärast remonti võib toimuda ruumides mis tahes eesmärgil, sõltumata sellest, kas tegemist on kontori, elutoa, köögi või vannitoaga

Ainult parimad
spetsialistid

Kõik koristajad on rangelt valitud
ja läbinud täiendkoolituse ning me
jälgime, et Smilecleaning -isse jäävad
ainult reitingu spetsialistid

Võtame vastu
tellimusi koheselt

Tellimus tehakse veebilehel paari minutiga
ja näete kohe puhastamise või keemilis
puhastuse täishinda

Me garanteerime
100% kvaliteeti

Kui professionaalse puhastuse kvaliteet
ei vasta teie ootustele me parandame kõik
vead või tagastame raha

Puhastamise ettevõtte plussid:

 

    • puhastamiseks vajalikke vahendite olemasolu;
    • erivarustuse kättesaadavus;
    • koolitatud personali kättesaadavus;
    • ruumi tõhus puhastamine;
    • teenuste taskukohane hind.

 

Puhastusettevõte Smile Cleaning on juba aastaid  edukalt pakkunud puhastusteenuseid pärast remonditöid

Täielikku teenuste ja hindade nimekirja leiate meie kodulehelt just praegu.

Meie arsenalis on suur valik tõhusaid puhastusvahendeid (ainult professionaalsed vahendid mida tavalistes supermarketitest ei leidu) – need ei kahjusta inimeste tervist ega lemmikloomi.

Ettevõtte töötajad koosnevad kvalifitseeritud spetsialistidest, kellest igaüks, enne kui meiega tööle asuda, läbis range valikuprotsessi. Kõik meie eksperdid töötavad ametlikult. Kõik nad läbisid täiendavaid koolitusi ja parandasid perioodiliselt oma oskusi.

Tellimused aktsepteeritakse kohe. Pärast taotluse esitamist võtab meie juht lähitulevikus teiega ühendust, et selgitada kõiki üksikasju ja teatada kuludest. Meie teenuste hinnad on fikseeritud, mis tähendab, et varjatud tasusid ei ole.

Valmis teenusepaketid