FIRMAST

Tehniline areng ja tööstuse arendamine sunnivad tootjaid toota valmistama kaasaegseid ja üha keerukamaid tooteid. Igal aastal muutuvad seadmed ja puhastuskemikaalid ergonoomilistemaks, tõhusamateks ja funktsionaalsemateks, Samas oleme märganud et isegi kõige kallimate puhastusvahendite ostmine pruugi klienti rahuldada Sellepärast on väga oluline mitte ainult sõlmida lepingu turuliidriga  seadmete ning kemikaalide ostmiseks, vaid õppida neid õigesti kasutama ja õpetama seda igale puhastusettevõttele. Seda me peame üheks puhastamise korraldamise oluliseks aspektiks. Koolitustele pööratakse meie ettevõttes eraldi täehelepanu. Kutsekoolituse juhid korraldavad töötamise ja töö käigul kõiki meie ettevõtte töötajatele käsitlevaid koolitusi, mis aitavad meil saada iga operaatori töö tulemuslikumalt. Ja rajatiste juhid on keskendunud professionaalse meeskonna juhtimisele ja reatöötaja oskuste ja töö juhtimisele, et välja selgitada täiendava väljaõppe ja ettevõtjate professionaalse arengu vajadusi. Seega me kasutame mitte ainult tsivilisatsiooni vilju, vaid hoolitseme ka nende pädevate rakenduste eest.

Professionaalne puhastus

Püüame muuta professionaalseid puhastusteenuseid laiale publikule kättesaadavateks, mitte kalliks luksuseks. Lisaks pakume tõestatud spetsialistide tööd, kes armastavad ja oskavad puhastada. Ühendades Teid ja professionaalseid puhastajaid, tahame aidata Teie korterit taskukohaste hindadega veelgi mugavamaks muuta.

Te märgite objekti aadressi ja töösisu, valite sobiva aja, maksate tellimuse eest. Me leiame Teie tellimusele vastava spetsialisti. Tellimusest teavitame Teile üks päev ette. Puhastuspäeval saabub spetsialist ettenähtud ajaks ja teeb kõik puhtaks.

Iga Puhastaja, kes soovib meiega koostööd teha, on range valiku ja koolituse all, mis võimaldab meil järgida puhastusstandardeid ja vastata täielikult meie klientide ootustele.

Kontorite, kaupluste, finantsasutuste ja kodanike teenindusobjektide omanikud pööravad erilist tähelepanu ruumide puhtusele ja puhtale välimusele, sest sellest sõltuvad ettevõtte edu ja staatus. Säilitada kõik ruumid täiuslikus korras, on võimalik, omades personalis koristajaid. Kuid tänapäeva tegelikkuses on ühel inimesel raske tööga hakkama saada, lisaks on pidevalt vaja kulutada raha kalliste puhastusvahendite ja tööriistade ostmiseks. Probleemi optimaalne lahendus on puhastusettevõtte teenuste kasutamine.

Erialase ettevalmistusega spetsialistid on varustatud kõrgtehnoloogiliste seadmetega kiireks ja kvaliteetseks puhastamiseks, sõltumata reostuse astmest, ettevõtte orientatsioonist ja ruumide mahust.

Plekkide eemaldamiseks ja desinfitseerimiseks kasutame keskkonnasõbralikke tooteid, mis on õrnad, ei põhjusta allergilisi reaktsioone ja on inimeste tervisele täiesti ohutud.

Valmis teenusepaketid