Ettevõttest

Meie ettevõtte teenuste valik sobib nii era- kui ka ärikliendile. Pakume laialdast võimalust nii kodu-, kontori- või ka erinevate teenindusobjektide koristuseks.
Pöörame suurt tähelepanu oma töötajate koolitamisele. Regulaarsed kutsekoolitused ja täiendõpe on meie töö lahutamatu osa, sest vaid nii suudame pakkuda kvaliteetseid puhastusteenuseid.
Erialase ettevalmistusega spetsialistid on varustatud kõrgtehnoloogiliste seadmete ja keskonnasõbralike toodetega, mis ei tekita allergilisi reaktsioone ega kahjusta inimese ja lemmikloomade tervist.

Smile Cleaning pakub fikseeritud teenuste hinnakirja, mis tähendab et varjatud kulusid ei lisandu.

Pärast sooviavaldust ja kontakteerumist, võetakse kliendiga ühendust: lepitakse kokku ajas, tööülesannetes ning -maksumuses.

Juhul kui klient ei ole teostatud töödega rahul, parandame vead või tagastame raha.

Professionaalne puhastus

Püüame muuta professionaalseid puhastusteenuseid laiale publikule kättesaadavateks, mitte kalliks luksuseks. Lisaks pakume tõestatud spetsialistide tööd, kes armastavad ja oskavad puhastada. Ühendades Teid ja professionaalseid puhastajaid, tahame aidata Teie korterit taskukohaste hindadega veelgi mugavamaks muuta.

Te märgite objekti aadressi ja töösisu, valite sobiva aja, maksate tellimuse eest. Me leiame Teie tellimusele vastava spetsialisti. Tellimusest teavitame Teile üks päev ette. Puhastuspäeval saabub spetsialist ettenähtud ajaks ja teeb kõik puhtaks.

Iga Puhastaja, kes soovib meiega koostööd teha, on range valiku ja koolituse all, mis võimaldab meil järgida puhastusstandardeid ja vastata täielikult meie klientide ootustele.

Kontorite, kaupluste, finantsasutuste ja kodanike teenindusobjektide omanikud pööravad erilist tähelepanu ruumide puhtusele ja puhtale välimusele, sest sellest sõltuvad ettevõtte edu ja staatus. Säilitada kõik ruumid täiuslikus korras, on võimalik, omades personalis koristajaid. Kuid tänapäeva tegelikkuses on ühel inimesel raske tööga hakkama saada, lisaks on pidevalt vaja kulutada raha kalliste puhastusvahendite ja tööriistade ostmiseks. Probleemi optimaalne lahendus on puhastusettevõtte teenuste kasutamine.

Erialase ettevalmistusega spetsialistid on varustatud kõrgtehnoloogiliste seadmetega kiireks ja kvaliteetseks puhastamiseks, sõltumata reostuse astmest, ettevõtte orientatsioonist ja ruumide mahust.

Plekkide eemaldamiseks ja desinfitseerimiseks kasutame keskkonnasõbralikke tooteid, mis on õrnad, ei põhjusta allergilisi reaktsioone ja on inimeste tervisele täiesti ohutud.

Valmis teenusepaketid